2018

 

Letos z technických důvodů nehrajeme... ( Pouze přehlídky, parády, ...atd. )

 

5.5. - Karlovy Vary - zahájení lázeňské sezóny

7.7. - Bitva o Mníšek

25.8. - Dobřichovická Alotria

8.9. - Smečenská městská slavnost

 

2017

21.1. - Teplice - maturitní ples

6.5. - Karlovy Vary - zahájení lázeňské sezóny

20.5. - Valeč - Slavnosti květů

3.-4.6. - Dobřichovice, Karlštejn - Královský průvod

15.7. - Třeboň - Historické slavnosti Jakuba Krčína (Streitax)

5.8. - Lovosice - Valdštejnské slavnosti

19.8. - Cínovec - Česko-německá slavnost "hraničního buku"

26.8. - Dobřichovická Alotria

9.9. - Smečenská barokní slavnost

 

2016

20.2. - Reprezentační ples města Hrob

30.4.- Dubí - čarodějnice

7.5. - Karlovy Vary - zahájení lázeňské sezóny

25.6. - Budyňská koruna

28.6. - Dubí PDSS

2.7. - Rtyně n.B. - obecní slavnost

9.7. - hrad Krupka - svatba

10.7. - Ferdinandov - dětský tábor

6.8. - Zruč nad Sázavou (Streitax)

13.8. - Cínovec - Česko-německá slavnost "hraničního buku"

10.9. - Dobřichovická Alotria

17.9. - Smečno - barokní slavnost

 

2015

28.2. - Krupka - šermířsko - maškarní ples Vae Victus

2.5. - Karlovy Vary - zahájení lázeňské sezóny

24.6. - Teplice - 600. výročí upálení Jana Husa

27.6. - Rtyně n.B. - obecní slavnost

4.7. - Mníšecká Alotria

5.9. - Dobřichovická Alotria

12.9. - Smečno - barokní slavnost

2014

1.3. - Krupka - šermířsko - maškarní ples Vae Victus

3.5. - Karlovy Vary - zahájení lázeňské sezóny

17.5. - Valeč - slavnosti květů

24.5. - Kolín - rytířský turnaj

25.5. - Teplice - Mistrovství ČR ve sportovním šermu

1.6. - Přestanov - dětský den

21.6. - Budyňská koruna

28.6. - Rtyně n.B. - obecní slavnost

4.7. - Dubí - Husův večer

5.7. - Mníšecká Alotria

1.8. - Dubí - letnění v Pozorce

16.8. - Cínovec - Česko-německá slavnost "hraničního buku"

23.8. - Brniště - 30.narozeniny shš Golem

6.9. - Dobřichovická Alotria

13.9. - Cvikovské ostrve

27.9. - Krupka - 25. narozeniny shš  Memento Vivere

6.12. - Zámek Zbiroh - středověká svatba

2013

2.3. - Krupka - šermířsko - maškarní ples Vae Victus

4.5 - Karlovy Vary - zahájení lázeňské sezóny

18.-19.5. - Valeč - slavnosti květů

22.6. - Budyňská koruna

29.6. - Rtyně n.B. - obecní slavnost

4.7. - Dubí - Husův večer

5.7. - Mníšecká Alotria

20.7. - Mukařov

17.8. - Cínovec - Česko-německá slavnost "hraničního buku"

24.8. - Chelčice - krčma Na Lázni

7.9. - Dobřichovická Alotria

14.9. - Cvikovské ostrve

2012

13.1. - Krupka - Maturitní ples

28.1. - Teplice - Maturitní ples

5.5 - Karlovy Vary - zahájení lázeňské sezóny

19.5. - Štětí - městské slavnosti

2.6. - Přestanov - dětský den

23.6. - Hrobské slavnosti

30.6. - Horní Počaply - obecní slavnost

4.7. - Dubí - Husův večer

5.7. - Mníšecká Alotria

18.8. - Cínovec - Česko-německá slavnost "hraničního buku"

8.9. - Dobřichovická Alotria

15.9. - Lovosice - dětský den

2011

5.3. - Teplice - Ortelení

18.6. - Budyňská koruna

25.6. - Hrob - slavnosti

2.7. - Rtyně n.B. - slavnost

5.7. - Mníšecká Alotria

16.7. - Mukařov

13.8. - Libochovické fechtování

20.-21.8. - Brandýs nad Labem

3.9. - Dobřichovická Alotria

10.9. - Dubí - Lázeňské dny

20.10. - Dubí - Domov důchodců

5.11. - Staré Křečany - Oslavy DOZP Brtníky

 

2010

29.5. - Praha Satalice - koňský turnaj TERRA HISTORIA

19.6. - Budyně n. Ohří - Budyňská koruna

3.7. - Dubí - Husův večer

10.7. - Libochovické fechtování

24.7. - Krásný Buk

4.9. - Zámek Dobřichovice - Černošická Alotria

8.9. - Praha Libeň - akce se SHŠ Streitax

11.9. - Česká Kamenice - Mariánská pouť

23.9. - Praha Kobylisy - akce se SHŠ Streitax

 

 

zpět